Головна » 2017 » Червень » 1 » Найспортивнішим селом Христинівщини стало селище Верхнячка
20:32
Найспортивнішим селом Христинівщини стало селище Верхнячка

Справжнім святом спортивного азарту, молодості, завзяття та витримки стали районні зональні змагання «Найспортивніше село Христинівщини 2017», які відбулися 20 травня у міському парку ім. Т.Г. Шевченка. Цього дня свій досвід, майстерність та волю до перемоги приїхали продемонструвати команди із 11 територіальних громад району: Ботвинівки, Великої Севастянівки, Вербовати, Верхнячки, Заячківки, Кузьминої Греблі, Малої Севастянівки, Осітної, Талалаївки, Шукайводи та Ягубця.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Спортивна зустріч розпочалася з вітальних слів заступника голови районної ради Л.І. Федичканич і члена ради Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Н.І. Осітнянко.

Впродовж заходу спортсмени виборювали першість у змаганнях із міні-футболу, дартсу, армреслінгу, гирьового спорту, легкої атлетики, шахів та перетягування канату.

За підсумками результатів було визначено призерів і переможця змагань. Слід відзначити чітку та оперативну роботу суддівської бригади.

Титул «Найспортивніше село Христинівщини 2017» у чесній і запеклій боротьбі виборола команда селища Верхнячки. Друге місце, поступившись переможцю лише двома балами, посіла команда Кузьминої Греблі, третя призова сходинка дісталася спортсменам із Ягубця.

Переглядів: 472 | Додав: vhselo | Рейтинг: 0.0/0