Головна » 2018 » Вересень » 9 » Найспортивніше село Черкащини – 2018
20:37
Найспортивніше село Черкащини – 2018

8 вересня в м. Городище пройшли фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2018»

Традиційно сільські спортсмени боролися за першість із шашок, настільного тенісу, армреслінгу, гирьового спорту, міні-футболу, дартсу та перетягування канату. Саме останній з названих завжди є найпопулярнішим і найемоційнішим за вболівальницькими пристрастями. Не став винятком і нинішній фінал силачів, у якому команда селища Верхнячка зайняла почесне третє місце серед п'ятнадцяти команд.

До складу команди з перетягування канату увійшли: Дорошенко Богдан, Лебідь Андрій, Любарський Валерій, Кравченко Анатолій, Жовноватюк Сергій, Репетій Олександр.

Коваленко Ярослав виборов перше місце у змаганнях з армреслінгу (категорія 70 кг).

Орел Станіслав виборов друге місце у змаганнях с гирьового спорту, піднявши дві гирі по 24 кг. 119 раз. Достойно себе показали також Сабадин Сергій та Рога Тетяна в змаганнях з шашок, Мельничук Сергій - з настільного тенісу, Дорошенко Богдан - з дартсу.

Переглядів: 768 | Додав: vhselo | Рейтинг: 0.0/0